moto kurye

Esenyurt Kurye

SYS Ekspres olarak İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerine moto kurye hizmeti verdiğimzi gibi Esenyurt semt sakinlerine ve firmalarına da 7 gün 24 saat Esenyurt kurye hizmeti vermekteyiz.


Esenyurt Kurye, hizmette öncü olarak sizlere hizmet vermektedir. Sektörümüzdeki yenilikleri en son teknolojik yatırımları takip ederek sürekli kendini güncelleyen Esenyurt moto kurye sizlere daha iyi hizmet vermek için çalışmaktadır.


Esenyurt kurye tek bir telefonla sizlerin acil kurye ihtiyaçlarınıza hızlı bir şekilde cevap vermek için Esenyurt civarında her an hazır kuryelermiz beklemektedir.


Esenyurt kurye

Esenyurt Moto Kurye


Esenyurt moto kurye ekibimiz tarafından, Esenyurt içerisindeki herhangi bir gönderi, sizden teslim alınıp, belirttiğiniz adrese yine aynı gün içerisinde teslim edilir.


Müşterilerimize Esenyurt ilçesinde en hızlı şekilde hizmet vermek için kuryelerimiz Esenyurt civarında hazır beklemektedir. Siz müşterilerimiz bizi aradıktan hemen sonra en hızlı şekilde gönderinizi alarak istediğiniz semte teslim etmekteyiz.


Esenyurt moto kurye

Size Esenyurt bölgesinde daha hızlı EXPRESS-KURYE hizmeti vermek için yüksek model araçlar ve tecrübeli kuryelerle çalışmaktayız.


İşyerlerinizde arıza yapan makine parçaları dahil her türlü emtianızı size hızlı ve güvenli bir şeklide ulaştırmaktayız.

İstanbul Moto Kurye

Acil ve hemen ulaştırılması gereken gönderiler için en hızlı çözümdür.