Kocaeli’nin en büyük ilçesi olan Gebze, sürekli artan nüfusu ve gelişen sanayisiyle kurye hizmetlerine olan ihtiyacı artırmaktadır. Büyük şehirlerin trafik sorunu ve iş yoğunluğu sebebiyle ulaştırılması gereken önemli ve acil evrak ve paketlerin zamanında teslim edilmesi büyük bir sorun olmaktadır. Ancak Gebze Kurye hizmeti sizi bu sorumluluktan kurtarıyor. Yalnızca bir telefonla gönderinizi adresinizden teslim alıyor ve talep ettiğiniz zaman aralığında belirttiğiniz adrese hasarsız bir şekilde teslim ederek tarafınıza iletim bilgisi veriyor. Böylece işlerinizi aksatmadan güvenle gönderim ve alımlarınızı yapabiliyorsunuz.

Gebze Kurye Hizmetleri

Gelişmiş sanayisine paralel olarak artan nüfusun getirdiği trafik sorunu posta gönderim sorunlarına neden olmaktadır. Kalabalığı ile büyük şehirlerle yarışan Kocaeli’nin en büyük ilçesi Gebze Kurye ile gönderilerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde teslim etmenize olanak sağlıyor. Özellikle verdikleri moto kurye hizmeti ile yoğun trafik ve dar sokaklarda avantajlı geçiş imkanı sunarak gönderimlerinizin daha kısa sürede ulaştırılmasını sağlayarak iş ilişkilerinizin aksamasını engelliyor. Kurye işlemlerinizde problem yaşamamak için tam ve doğru adres belirtmeniz yeterli, lokasyona hakim sürücü en kısa sürede belirtilen adrese teslimatı eksiksiz bir şekilde teslim edecektir.

Gebze Kurye Hizmeti Sistemi

Sabah erken saatlerde hizmet vermeye başlayan Gebze Kurye, acil durumlar için 24 saat teslimat hizmeti vermektedir. Gönderim durumunuza göre express, VİP kurye ve motorlu ya da arabalı kurye hizmetleri sunmaktadır. Yalnızca bir telefonunuzla başlayan kurye hizmeti, güvenli ve hızlı bir yolculuğun ardından karşı tarafa teslim ve yine size teslimat bilgilendirmesi şeklinde tamamlanır. Zaman kaybetmeden iş için, kurumlar arası gönderimlerinizi güvenle yapabilir ya da özel gönderimleriniz için sevdiklerinize güzel sürprizler yapabilirsiniz. Ayrıca yedi gün yirmi dört saat profesyonel hizmet anlayışı ile ilaç gibi acil gönderimlerinizi de yapabilirsiniz.

  • Taşınan gönderinin hasarsız ve eksiksiz olarak teslim edilmesi,
  • Telefonla anında lokasyon bilgisi,
  • Zaman yönetimi açısından hızlı teslimat,
  • Paket ve evrak gizliliği,
  • Uygun fiyat,
  • Güvenlik,
  • 7/24 hizmet anlayışı,

Sistemi ile çalışan kurye firması özel ve önemli gönderimlerinize en az sizin kadar değer veriyor.