Günümüz hızlı dünyasına ayak uydurmak kolay bir şey değil. Lakin gelişen teknoloji bu konuda size yardımcı oluyor. Eskiden gönderilen mektuplar bir yerden bir yere 3-5 ay gibi bir sürede giderken şimdi ağır yüklü eşyaların taşınması günleri alıyor. Özellikle şehir içi kurye ihtiyaçlarında motorlu kurye popülaritesini artırdı. SYS ile acil bir işiniz olduğunda evrak, paket, hediye her türlü şeyde size yardımcı oluyor. Böylece kısa zamanda acil kurye ihtiyacınızı karşılayabiliyorsunuz. İstanbul’un her yerinden hizmet alma imkanınızın olduğunu da unutmayın.

Acil kurye ile 30 dakika ile 120 dakika arasında eşyayı istediğiniz yere ulaştırma garantisi veriliyor. Hızlı şekilde eşyalarınızı ulaştırırken zarar gelmemesi için de büyük tedbirler alınıyor. Özellikle bu hizmet iş dünyasında oldukça işe yarıyor. Hızlı iş dünyasına ayak uydurabilmek her zaman kolay olmuyor. Eğitimli kadro ile gizliliğinize önem vererek hizmet veren SYS günün 24 saatinde hizmet verebiliyor. Yani ihtiyacınız olduğunda sizi memnun etmek için böyle bir çalışma programı hazırlamıştır. Ayrıca iş dünyası düşünülerek uçak kargo şeklinde bir düzenlemeleri de mevcuttur. Bu şekilde il dışına da en kısa sürede eşyalarınız ulaştırılıyor. Ayrıca Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne dahi bu şekilde kargo göndermeniz mümkündür. İlk olarak

moto kurye ulaştırmanızı istediğiniz eşyayı sizden alıp uygun olan ilk tarifeli uçağa kargo olarak veriyor. Bu ilden de alınarak gönderilmesini istediğiniz adrese hızlı şekilde ulaştırılıyor.

Motor kurye hizmetinden faydalanmak oldukça basittir. Web sitesinde bulunan iletişim adreslerinden hemen irtibat kurabilirsiniz. 7/24 hizmet verdiği için tarihin ve saatin önemi olmuyor. Artık acil durumlar dışında da tercih edilen bu sistem yavaş yavaş Türkiye’de yayılmaya başlıyor. Lakin trafiğin yoğun olduğu, büyük bir şehir olan İstanbul için önemli bir ihtiyaçtır. Talepler artış gösterdikçe kadro gelişmekte ve size daha iyi hizmet vermek için SYS kendisini geliştirmeye devam ediyor. Küçük sürprizler yapmak, acil işleri halletmek için en kolay yol olarak motor kuryeler hayatın her yerine ulaşmaya devam ediyor. Siz de bu hizmeti deneyebilirsiniz.