Acil göndermeniz gereken kuryeniz mi var? Sıkışık trafik, adres bilmeme, zaman yetersizliği gibi sorunları kafanızdan atabilirsiniz. Sizin için bunların hepsini tek kalemde halleden online ya da telefonla firmamıza ulaştığınız takdirde adresinizden teslim alınıp dilediğiniz adrese teslim yapan alanında uzman ve deneyimli

moto kurye kadromuzla kaliteli hizmetin tadına varın. İş stresinin zaten sizi yorduğunuzu bildiğimizden bir de kurye dertlerinizle yorulmanıza hiç gerek yok. Profesyonel hizmet anlayışı sayesinde işini en hızlı ve güvenilir yoldan tamamlayan kuryelerimiz ile gözünüz arkada kalmasın. Teslim edildiği anda size mesaj ya da mail yoluyla teslim bilgilerinin iletildiği, araç takip sistemi ile kuryenizin nerede olduğunu sorgulayabilirsiniz.

 

Motor Kurye İle Gönderileriniz Güvende

Sizin için oldukça önemli olan evraklarınızı ve dosyalarınızı en güvenilir kişilere teslim ettiğinizden emin olmalısınız. Alanında uzman uzun zamandır kurye teslimatını sorunsuz ve hızlı bir şekilde gerçekleştiren motor kurye çalışanlarımızla birlikte sizlere kaliteli ve güvenli hizmet sunmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Acil olarak göndereceğiniz kuryelerinizi İstanbul’un her bölgesinden teslim alıp en geç 120 dakika içerisinde İstanbul’un dilediğiniz yerine teslimatını gerçekleştirmekteyiz. Bize telefon ya da online olarak ulaşmanız yeterli olacaktır. Teslim edildiği anda sizi sms ya da mail yoluyla bilgilendiren sistemimiz sayesinde kuryelerinizin doğru kişinin eline ulaşıp ulaşmadığına dair sıkıntılarınızı geride bırakabilirsiniz.

 

Motorlu Kurye Ekibimiz İle Trafik Sorun Olmaktan Çıkıyor

İstanbul gibi hem büyük hem de oldukça kalabalık olan şehirlerde ister istemez trafik sorunu büyük bir problem haline gelmiş durumda. Bu trafik kaosunun içinde İstanbul içi acil gönderileriniz için tek ve en doğru adres olan firmamız sayesinde en geç 120 dakika içinde dilediğiniz adresten alınan gönderileriniz istediğiniz adrese zamanında ve en güvenilir şekilde motorlu kurye elemanlarımız tarafından teslim edilir. Teslim edildiği anda teslim alanın bilgileriyle birlikte size sms ya da mail yoluyla geri bildirimde bulunulur. İşine yıllarını vermiş deneyimli kadrosu ile hizmette sınır tanımayan güvenilir ekip elemanlarımızla sizlere kaliteli hizmet vermekten gurur duyuyoruz. İstanbul’ da güvenebileceğiniz en kaliteli ve hızlı teslimatla hizmetinizdeyiz.