İstanbul Türkiye’nin en kalabalık şehri olarak istatistiklerde karşınıza çıkıyor. Bunu istatistiklere bakmadan anlamak da mümkündür. Bu kalabalığı en çok hissettiğiniz alan se trafik oluyor. Günün 4-5 saati yolda geçebiliyor. Her şeyin hızlı geliştiği bir dünyada bu büyük bir sorun olabiliyor. Mesai saatinizden 3-4 saat önce evden çıkmak zorunda olanlar oluyor. Arabalarda yiyecek, içecek bulundurmanın gerekliliğini İstanbul’da yaşayanlar çok iyi bilir. Tabii bu sadece sizin ulaşımınızda değil kargo hizmetleri konusunda da sıkıntı yaratıyor. Özellikle bayram, yılbaşı gibi zamanlarda kargoların zamanında yetişmesi pek mümkün olmuyor. İşte zamanında ulaşması gereken kargolar konusunda motorlu kurye hizmetiyle SYS Ekspres Kurye size bu konuda yardımcı oluyor.

Kalabalık İstanbul trafiğinde insanlar yanlarından geçen motosikletlere özenerek bakarlar. Lakin özellikle ailelerin bunu tercih etmesi pek mümkün olmaz. Hele kış mevsiminde motor kullanıcıları bile bu sevdadan vazgeçebiliyorlar. Trafikte yanınızdan her koşulda geçebilecek moto kurye acil işler için kaçırılmayacak bir fırsat oluyor. Özellikle iş dünyasında bu hizmet sıkça tercih ediliyor. Ayrıca acil, sürpriz hediyeler için de birebir bir hizmet oluyor. İstanbul’un her yerine bu hizmetten yararlanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca uçak kurye ile il dışına ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne de hızlı şekilde kargonuzu gönderebilirsiniz.

Sağlık alanını da unutmayan SYS Ekspres Kurye ilaç konusunda da imdadınıza yetişiyor. İstediğiniz her an eczaneden ilaçlarını alıp size ulaştırabiliyorlar. Böylece geç vakitlerde nöbetçi eczane aramadan acil durumlarda ihtiyacınız olan ilaca kolayca ulaşabiliyorsunuz. Motor kurye hizmetinden yararlanmak için maliyet bakımından düşük seçenekler de mevcut. Yoğun ve yüksek fiyatlara mal olacak kurye gönderecekseniz kiralık kurye fırsatından faydalanabilirsiniz. Bu seçenekte haftalık, aylık ya da yıllık kiralama yaparak ihtiyacınızı daha uygun fiyatlarla karşılayabiliyorsunuz. Eşyanızın güvenliği konusunda hiçbir sıkıntı yaşamayacağınızın garantisi SYS Ekspres Kargo tarafından veriliyor. Gün içerisinde göndermek istediğiniz eşya ya da paket benzeri şeyler 30 dakika ile 120 dakika arasında adrese ulaşıyor. Böylece İstanbul trafiğinde etkilenmeden işlerinizi halledebiliyorsunuz. Ayrıca sadece şehir içi değil şehir dışında da zamanında ulaşma garantisi veriliyor.