SYS kurye olarak, siz değerli müşterilerimize uçak kargo hizmeti de vermekteyiz. Bu kurye hizmetimizi kısaca izah etmek isteriz.

Uçak kargo adından da anlaşılacağı üzere, kurye hizmetini uçak taşımacılığı ile birleştirmektir. Acil olarak göndermeniz gereken evrak ya da eşyayı adresinizden moto kuryelerimiz almakta, ulaştırılmasını istediğiniz ildeki adres için uygun olan ilk tarifeli uçağa kargo olarak verilmekte ve kargonun indirildiği ilden de alınarak belirtilen adrese en hızlı şekilde teslimatını sağlamaktayız.

moto kurye

 

Söz konusu uçak kargo hizmetini, Tüm Türkiye çapında  yapabilmekteyiz.

Kanser hastalığı gbi acil hastalıklar için ulaştırılması gereken ilaçlardan tutun da, ihaleye yetişmesi gereken evraklara kadar, uçak kargo en iyi kurye tercihidir.

Uçak kargo hizmetinde Türk havayolları ve Anadolujet firmalarına ait tarifeli uçaklar tercih edilmektedir.

Uçak kargonuzun aynı gün içerisinde istediğiniz adrese ulaştırılması için, belirteceğiniz ile ait tarifeli uçuşun olması ve en uçuştan saatler öncesinde bize haber vermeniz gerekmektedir.

Kar, yağmur gibi doğa olaylarının yanı sıra, terör olayları gibi üzücü olaylar nedeniyle uçuşların iptal edilmesi durumlarında, sorumluluk firmamızın değildir. Bu konuda anlayışınıza sığınırız.