UÇAK KARGO

uçak kargo

Uçak kargo fiyatı gönderinizin büyüklüğü, ağırlığı ve teslimat adresinin havalimanına olan mesafeli ile alakalıdır. Fiyatlandırma için müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz. Düzenli uçak kargo kullanan müşterilerimize özel %20 indirim yapılmaktadır. Abone olarak daha ekonomik kargo gönderebilirsiniz. Abonelik ve detayları için müşteri destek hattımızdan bizlere ulaşabilir, aklınıza takılan sorulara yanıt alabilirsiniz.

Gönderinizin zamanlaması, anlaşmalı hava yolu şirketlerinin uçak saatleri ile müşterilerimizin kayıt verdiği saatin uyuşması ile alakalıdır. Uçak saatleri havayolu şirketleri tarafından belirlenmektedir. Belirli bölgelere teslimat bölgelerimiz 4 saat sürerken bazı bölgelerde bu hizmet 6-8 saati bulmaktadır. Bunun sebebi gönderinizin bulunduğu şehirde uçak seferlerinin sıklığı ile alakalıdır

Sys Kurye, masadan masaya hizmet götürerek, ofisinizden hareket etmeden şehirler arası gönderilerizin sevkiyatını yapmaktadır. Bu hizmet ile personelimiz adresinize yönlendirilerek gönderinizi ilk uçak yetiştirilerek karşı havalimanı'ndaki takım arkadaşlarımız vasıtası ile alınıp teslimat adresine yönlendirilmektedir. En hızlı kargo hizmetidir. Şehirler arası gün içi teslimat hizmeti veren kargo yöntemi bulunmamaktadır. Bırakın aynı gün teslim edilmesini mesafeye göre 1-3 gün içinde teslimatları ancak yetiştirebilmektedirler. Acil gitmesi gereken gönderileriniz için uçak kargo tercih etmeniz gerekmektedir.

hava kargo

HAVAYOLU KARGO

Hava kargo trafiği için dünya çapında ağırlık merkezlerine en optimum lokasyon bulunan İstanbul’da, başarılı operasyonlarını sürdüren Sys Kurye, bayrak taşıyıcı Türk Hava Yolları’nın geniş uçuş ağı ve filosunu da kullanarak, 127 ülkede 320'den fazla destinasyona hava kargo hizmeti sağlıyor.
Sys Kurye deneyimi, ilgisi ve uzmanlığıyla, küçük paketlerden canlı hayvanlara, çabuk bozulabilen ürünlerden tekstil, değerli eşya, çiçek, yedek parça ve teknolojik ürünlere, her türlü kargonuzu uygun koşullarda ulaştırır.
Sys Kurye, havayolu ile ulaşamadığı noktalarda da sizlere hizmet verebilmek için karayolu taşımacılığı ile operasyonunu desteklemektedir. Karayolu taşımacılığı ile hizmet ağını daha da genişleten Sys Kurye'nun bu hizmeti konusunda ayrıntılı bilgi edinmek, kargonuzun, servis imkanları dahilinde hangi havalimanları ile bağlantı oluşturabileceğini öğrenmek için aşağıdaki dokümanlardan yararlanabilirsiniz.
0531 101 47 26